Connect with us

Tym i madh në qendër të Tiranës, çfarë ndodhi?(Foto)

Të Ndryshme

Tym i madh në qendër të Tiranës, çfarë ndodhi?(Foto)

Një motoçikletë e parkuar pranë pedonales në rrugën Murat Toptani është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur pranë lulishtes së Galerisë së Arteve.

Kanë ndërhyrë forcat e shërbimit zjarrfikës dhe po shuajnë flakët, ndërkohë që e gjithë zona është mbuluar nga tymi.

Nuk dihen shkaqet e djegies së motoçikletës.

Continue Reading
To Top