Connect with us

Per me ju hakmarr Burrit qe ma shajti Nanen e tradhtova, tash i dashuri m’thot “Nese s’del ka me i kallxu Burrit”!

Lajme

Per me ju hakmarr Burrit qe ma shajti Nanen e tradhtova, tash i dashuri m’thot “Nese s’del ka me i kallxu Burrit”!

Per me ju hakmarr Burrit qe ma shajti Nanen e tradhtova, tash i dashuri m’thot “Nese s’del ka me i kallxu Burrit”! – Mirmrama anonim nese ban. Jam nje grua 45 vjeqare e martuar me femije te rritur, por jeta nganjehere nuk shkon siq e …(vazhdon historia me poshte…)

planifikojme u martova me nje burre intelektual ne ate kohe ishte veshtire te vendosesh pa lejen e prindereve. Pasi u martum filloi e keqja me mbante te mbyllur me malltretonte me shante ma perzuri baben motren te gjithe familjaret e mij por meqen se isha shtatezan e perbiva disi po edhe e doja shume. Por kjo dashuri nga malltretimet fizike u shendrrua ne hakmarrje dhe mezi pritsha si ti hakmerrem, edhe pse prita shume vite e perulur para tij e sharr e malltretuar e tradhtuar me lloj lloj femrash i erdhi radha edhe hakmarrjes sime, isha duke hulumtu ne net keshtu grupe te ndryshme porosita diqka online te me vinte ne shtepi dhe posa e thirra ne tel u lajmerua nje ze qe tlente mbresa bera porosin, te nesermen me erdhi dhe po mbas 30 min me thrret ne tel djali i porosis X. Me thot a eshte gjithqka ne rregull dhe fillon me komplimenta per zanin tem. Kshtu vazhduam tel, mbas telefonate dhe nje dite u takuam mos gjykoni si ke dal edhe pse mka majt mshel qdo here ka nje dalje edhe bash ju qe gjykoni ashper ma te zeza jeni, nje dite perpara …(vazhdon historia me poshte…)

me malltretoj burri shume pse tha ke theksu trupin dmth je vesh ngusht kshtu jam edhe une e bukur dhe e mbajtne, nuk jam e pa meqme se ktu bajagi po ja futni perkundrazi jam shume e zgjuar po pse mpelqen dikush tjeter sdo me than qe skam mend, dola me pi kafe ne prishtine dhe pelqyem njani tjetrin vazhduam dhe nje kohe me tel dhe mbas ca muajve perfunduam ne shtrat edhe pse nuk u ndiva aq mire sme pelqeu fare dhe u njeva ne faj qava u qkarravita u bana flokt mi nxjerr qysh une me ba ktahen jo per burr se ai e ka meritu po per veti dmth disa dite rash ne depresion humba pesh sdilsha marren thash qe e bona ne kete mosh se ka ba kush edhe mu ankthi mu shfaq nga frika se mos po zbulohna kush vike thojsha po din qka kam bo Ai djali ende me shkruan nganjehere por jo siperpara me thot se nese sdel ka me i kallxu burrit po tash ma si friksona kercenimeve, i kam than kallxoj jam pendu aq shume sa qe sdi qysh me permirsu kit gabim edhe ma se boj …(vazhdon historia me poshte…)

kurr mos gjykoni ju gra se ai qe gjykon tjetrin rand e bon per me mlu marren e vet.

Continue Reading
To Top