Connect with us

I fundit! Bora Zemani dhe Donald Veshaj kapen sërish ‘mat’ (Foto)

Të Ndryshme

I fundit! Bora Zemani dhe Donald Veshaj kapen sërish ‘mat’ (Foto)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë parë sërish bashkë, duke blerë.

Ndonëse përpiqen të vazhdojnë jetën në privatësi, duket e pamundur sepse paparacët dhe fansat i ndjekin kudo moderatoren dhe aktorin

Së fundmi, ata janë parë duke bërë shopping ndërsa mbajnë kapele dhe kapuçat e bluzave. Fotot e njëpasnjëshme nën shoqërinë e njëri-tjetrit konfirmojnë atë që është thënë së fundmi, dyshja janë rikthyer bashkë.

Kujtojmë që Donaldi dhe Bora janë përfolur për një rikthim vetëm pak kohë pas përfundimit të Big Brother VIP. Dyshimet u shtuan pasi ata u panë mjaft të afërt në eventin që organizoi Valdrin Sahiti. Me fotot e fundit, tani nuk ka më asnjë dyshim.

Continue Reading
To Top