Connect with us

Blendi Fevziu zbulon kërcënimin tronditës që i bëri i vëllai nuses nga Librazhdi: Sa të vij do të të…

Të Ndryshme

Blendi Fevziu zbulon kërcënimin tronditës që i bëri i vëllai nuses nga Librazhdi: Sa të vij do të të…

Moderatori Blendi Fevziu ka zbuluar se nusja nga Librazhdi që u dhunua nga vjehrra e vjehrri është kërcënuar nga i vëllai.

Teksa diskutonte në studion e “Opinion” në lidhje me këtë temë, Fevziu tha se i vëllai e ka kërcënuar dhe i ka thënë se do ta vrasë kur të vinte në Shqipëri.

I vëllai jeton jashtë vendit gjithashtu.

“I vëllai e ka kërcënuar gjithashtu, i ka thënë do të të vras sa të vij,” tha Fevziu.

Continue Reading
To Top